Annelere Verilebilecek En Özel Hediye Fikirleri

Annelere Verilebilecek En Özel Hediye Fikirleri

301
0
PAYLAŞ

Annelere hediye vermek için, illa ki anneler gününü beklemenize gerek yok, öyle değil mi? Onlra her zaman en iyi ve özel hediyeyi hak ediyor. Peki, hayatımızdaki bu çok özel kadına nasıl bir hediye vermeliyiz? Sıradan ve bilindik hediyelerin yanı sıra, kendi el emeği, göz nuru hazırladığınız hediyeler, onları çok daha mutlu edecektir. Aşağıda bu konuyla ilgili harika fikirler hazırladık. Biraz yaratıcılığınızı kullanın yeter. Kolay gelsin!

1Harika!

Genellikle elektrikli ev aletleri ile hediye konusunda kurnazlık yapıyorsanız, artık bu işe bir son verebilirsiniz. Bu fotoğrafta ki gibi doğal bir raf kutusu hazırlamaya ne dersiniz?

2Nefis Macaron

Ahh, tatlılar… Onları kim sevmez ki, bu özel gün için, harika bir macaron yapmaya ne dersiniz? Yapımı zor olan tatlıyı tercih etmek, annenizi daha mutlu yapar.

3Ev Yapımı Çaylar

Annenize verebileceğiniz en güzel hediyelerden biride, onlar için hazırlayacağınız el yapımı banyo çaylarıdır. Özellikle keyfine düşkün anneler bu hediyeye bayılacaktır. İçiniz rahat olsun!

4Geri Dönüşüm Zamanı

Anneler bize her zaman eşyaları idareli kullanmak ve geri dönüşüm yapmak için fikirler verdi. Şimdi sıra bizde! Eski cam şişeleri birleştirerek, harika bir vazo yapabilirsiniz.

5Kişisel Ağaç

Annenize vereceğiniz hediye konusunda diğer aile üyelerinin de bir katkıda bulunmasını istiyorsanız, tüm ailenin imzalarından oluşan bir ağaç oluşturabilirsiniz.

6Harika Sanat Eseri Sebzeler

Doğanın bize sunduğu eşsiz değere sahip olan sebzeleri bir kez de annelerimiz için kullanma vakti geldi. Dilediğiniz sebzeleri sanat eserlerine dönüştürebilirsiniz.

7Yatakta Kahvaltı Keyfi

Ah, yatakta kahvaltıya kim hayır diyebilir ki, ne kadar mutluluk verici bir durum. Özenle hazırlanmış bir kahvaltı ve bir buket çiçek ile annenize dünyaları verebilirsiniz. Tabii ki, küçük bir öpücüğü unutmuyoruz!

8Güzel Bir Kolye

Artık hepimiz evde takı yapabiliriz. Gerekli tüm malzemeleri artık her yerde mümkün. Hal böyle olunca, anneniz için zor ama bir o kadar da şık bir kolye yapabilirsiniz.

9Yaratıcı Çiçek Buketi

Şimdi daha ilginç ve farklı bir yöntem ile karşınızdayız. Bilindik çiçek buketleri yerine, plastik çizmelerin içine koyacağınız çiçekler, annenizin yüzünde tebessüm oluşmasını sağlar.

10Doğal Çerçeve

Bu eşsiz yeşil ve doğal çerçeve hakkında ne düşünüyorsunuz? Biz bu fikre bayıldık! Evde çok kolay yapabileceğiniz bu çerçeveleri ister dikey ister yatay kullanabilir, yapabilirsiniz.

11Tatlı Bir Günaydın!

Macaron yapma konusunda hiçbir fikriniz yok ise, o zaman farklı tariflere bir göz atın. Örneğin, sevimli küçük kurabiyeler hazırlayarak, annenizin güne güzel başlamasını sağlayabilirsiniz.

12Fotoğraf Bardaklık

Neden bardak fotoğraf ile annenizin en aziz hatıralarından bazılarına yer vermiyorsunuz? Bu gerçekten çok iyi bir fikir!

13Kişisel ve Anlamlı Bir Hediye

Bu el izi kolyeye anneniz bayılacak! Mutlaka deneyin!

14Renkli Çerçeveler Yapın

Şimdi içinizdeki çocuğu çıkarın ve anneniz için içinizde sakladığınız çocuğu çıkarın. Okulda öğrendiğiniz el işi bilgilerine de dayanarak, harika renkli çerçeveler hazırlayarak, unutulmaz anlardan oluşan fotoğrafları birleştirin.

15Yeni Aksesuarlar

Annenizin en sevdiği taşları bir araya getirerek, harika bir kolye yapabilirsiniz.

16Mason Kavanozlar İş Başında!

Herkes mason kavanozları çok seviyor. Onlar eve rustik ve rahat bir görünüm veriyorken, onları biraz daha renklendirmeye ne dersiniz? Annenizin sevdiği bazı bitkileri mason kavanozlara dikerek, harika bir saksı oluşturabilirsiniz.

17Muazzam Dikiş Kutusu

Anneler günde birden fazla işle meşgul oldukları için bazı eşyaların yerini unutabilir, örneğin dikiş eşyalarını bulma konusunda oldukça başarısızdırlar. Onları bu durumdan kurtarmak için, harika bir dikiş kiti hazırlayabilirsiniz.

18Mason Kavanozları Boyayın

Mason kavanozları sıkıcı buluyorsanız, onları biraz renklendirerek, ayrı  bir hava katabilirsiniz.

19Konfeti Simit Aperitifler

Bu sevimli konfeti simit aperitif ile annenizin enerjik hissetmesine destek verebilirsiniz.

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK