Birbirinden Güzel Cepli Elbiseler

Birbirinden Güzel Cepli Elbiseler

125
0
PAYLAŞ

Biz bu zamana kadar elbiseden nefret eden bir kadın tanımıyoruz. Elbiseler her zaman daha eğlenceli ve seksidir. Ne zaman elbiseli bir kadın görsek, her an eline bir mikrofon alıp, şarkı söyleyecekmiş gibi geliyor… Kızlar ellerini bir yere koymak ister, bu onları daha rahat ettirir, bu gibi durumlarda cepli elbiseleri tercih ederler. Çünkü, eğer cepli elbise yoksa ellerini bir yere koyacak stat ararlar. Biz bu konuda rahatlığınızı düşündük ve bu duruma acil müdahale ettik… Kızlar aşağıda birbirinden şık ve sevimli 16 elbiseyi fikir edinebilirsiniz. Bunlar tam size göre!

1Lacivert ve Puantiyeler

Biz pamuk yumuşaklığındaki elbiseleri seviyoruz. Şal yaka ve çeyrek uzunluktaki kollu elbise ile, iş veya oyun için mükemmel duracaktır.

2Hayallerin Elbisesi

Biz bu elbiseye resmen aşık olduk! Çok cici ve aynı zamanda çok cesur bir havası var.

3İki Katlı Çizgili Elbise

Bu elbise kalın çizgili, yüksek yaka ve cepleri ile oldukça çarpıcı göründüğünü söyleyebiliriz. Ek olarak mücevherler, yeşil kazak ve mor topuklu ayakkabı ile harika görünüyor.

4Pötikareli Elbise

Bu elbise çok eskilere dayanıyor. Evet, ama biz yinede bu basit kollu ve etek boyu diz üstünde olan bu elbiseyi seviyoruz. Çok şirin!

5Maksi Elbise

Biz bacak yüksekliğine kadar yırtmaç olan bu muhteşem elbiseye bayıldık! Konfor için cepleri var ve mavinin bu tonu harika duruyor. 

6Klasik Elbise

Tabii ki, hepimiz çizgili klasik görünümlü bu elbiseyi biliyoruz ama, nedense bu tarz elbiseler bize tatlı geliyor. Günü kurtaracak en güzel elbise!

7Düğmeli Elbise

Böyle bir klasik parça her kadının gardırobunda olmalı. Her zaman bunu giyecek bir yer vardır.

8Büyük Cepli Elbise

Bu muhteşem maksi etek biraz ilginç duruyor, ama inanılmaz farklı bir havası var. Kesin bu sene birçok kadında bu tarzı göreceğiz.

9Gri Klasik Kalem Elbise

Biz sonbaharda bu elbise ile dolaşmayı istiyoruz. Cepler, kolye ve beyaz yakalı gömleklerle çarpıcı ve harika!

10Mavi Parlak Elbise

Sade kesimli bu cepli elbise ilk bakıldığında dikkat çekmiyor, ama bu elbisenin üzerine kırmızı yada turuncu bir kolye takarsanız, tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

11Sarı Güllü Elbise

Bu şık elbise düğün sezonu ya da her zaman kullanabileceğiniz mükemmel bir kıyafettir… Biz kemer ve küçük cepleri seviyoruz.

12Dantel Elbise

Bu elbise şık ve güzel donanımlara sahip bir elbisedir. Biz gün boyu ceplerinde elimizi gizlemek istiyoruz.

13Lacivert Elbise

Bu elbisenin destansı bir havası var. Üstelik o şık cepleri ile cool görünmeye hazır olun!

14Sıcak Pembe Elbise

Daha çok uzun boylu kızlara yakışacak bu elbise, çok sıcak durmuyor mu? Kadınların vazgeçilmezi pembe renk her zaman en öndedir.

15Lacivert Pamuklu Elbise

Bu elbise her kızda güzel durur, net! Bu elisenin pamuksu yüzeyindeki, verdiği hissi seviyoruz.

16Siyah Elbise

Her kadın mükemmel siyah bir elbiseye sahip olmalı. Gece yada gündüz fark etmez, siyah elbise her durumu kurtarır.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK