Birbirinden İddialı Kırmızı Saçlı Ünlüler

Birbirinden İddialı Kırmızı Saçlı Ünlüler

571
0
PAYLAŞ

Gerçek ya da sahte, kızıllar oldukça dikkat çekici ve seksi bulunuyor. Bir ortama girdiğinizde dikkatinizi parlak şeylere yöneltirsiniz, örneğin canlı renkli dekorlar, parlak ışıklar ve saçları ile ışık saçan kadınlar… Kadınlar saç boyama konusunda “master” yaptılar desek yeridir. O kadar çok değişime uğruyorlar ki, onlara yetişmek mümkün değil. Saçlarınızı cesaret göstergesi olan kızıla boyamayı hiç düşündünüz mü? Çok az kişiye yakışan kızıl saçları bir de ünlüler de görelim. İçlerinden bazılarını kıskanabilirsiniz.

1Amy Adams

Amy Adams, şekilde görüldüğü gibi çok çekici görünüyor. Kızılın sıcak renkleri ile çok seksi olduğu kesin ve net!

2Christina Hendricks

Bu kıvrımlı bomba, çok iyi bir kariyer yaptı. Harika görünümlü kızıl saçları ile etrafına ışık saçıyor.

3Angie Everhart

Angie marka ismi oldu ve başarılı bir adımda ilerliyor. Bu eşsiz kızıl saç rengi ile kesinlikle bir vampir filminde rol almalı.

4Gillian Anderson

Gillian Anderson, 2016 yılında X-Files filminin serisi ile geri dönüyor. Şımarık FBI ajanı Dana Scully olarak ekranlara geliyor. Bilim kurgu meraklılara duyurulur.

5Julianne Moore

O harika bir anne, mükemmel bir roman yazarı ve o en son korku filmi “remake Carrie” ile nefesleri kesmeye geliyor.

6Lauren Ambrose

Lauren Ambrose, kendine isim yapmış, ancak bu kızıl saçlarından sonra uzun bir yol kat etti ve daha başarılı oldu.

7Nicole Kidman

Ekranlara sadece 2 yıl ara verdi ve dönüşü muhteşem oldu. Nicole Kidman, güzel, şımarık ve o saçları ile harika görünüyor.

8Emma Stone

Emma Stone, muhtemelen film endüstrisinde seksi genç oyuncularının başında gelir. Güzel bir kızıl saça sahip olan bu kadın, aynı zamanda da mükemmel oyuncudur.

9Nicola Roberts

Bu pop yıldızı eminim muhteşem kızıl saçları ve kusursuz cildi ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Kızıl renk, bir kadına ancak bu kadar yakışır…

10Lindsay Lohan

Bayan Lohan’ın değişen saç rengi bakır tonu ile göz dolduruyor. Zor günler geçiren güzeli, küçükken şirin, çilli ve kızıl saçları ile hatırlayalım.

11Jessica Chastain

Jessica Chastain, yetenekli bir kızıl saçlı aktristir. Genellikle korku filminde oynayan bu güzel kadını artık romantik komedi filmlerinde görmek istiyoruz.

12Kate Mara

Kate Mara, popüler gösteride kendini isim yaptı. O kesinlikle bir doğal güzelliğe sahiptir.

13Floransa Welch

Indie rock şarkıcısı Florence Welch, grubun en dikkat çekici ismidir. Dikkat çekici kızıl tonları ile yanan bir alev topuna benziyor.

14Alyson Hannigan

İlginç hayat tarzı ile bilinen bu güzel kadın hem evli hem de başarılı kariyer planlarına hızla adım atıyor. Bu saç rengi ile çok sevimli olduğu kesin!

15Ellie Kemper

Ellie Kemper, hem seksi ve aynı zamanda kızıl saçlı kadının tanımıdır. Gözlerinden ve gülümsemesinde mizahı görebilirsiniz. Çok tatlı!

 

 

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK