En Sevimli Ve Şirin At Kuyruk Modelleri

En Sevimli Ve Şirin At Kuyruk Modelleri

228
0
PAYLAŞ

Her kız at kuyruğu modelini seviyor. Saçlarınızı geriye doğru tarayıp, topladığınızda kendinizi çok şık hissediyorsunuz. Çok haklısınız… Şimdi, bu konunun meraklıları için biraz daha farklı ve estetik at kuyruğu ile yapılan saç modellerini hazırladık. Becerikli kızlar bir adım öne çıksın!

1Yan Midilli

Eğer gerçekten sıkıcı bir at kuyruğu olmasını istemiyorsanız, bu saç modeli tam size göre, basitçe balık örgü yapılan bu saçı, birazda gevşek bıraktık mı tamamdır.

2Balon At Kuyruğu

Bu klasik bir eğlence oyunudur. İşlem çok basit,saçınızı yukarıya doğru toplayıp, aralıklı olarak saçlarınızı çektikten sonra, kabartmaya başlayın. Çok sevimli ve kolay!

3Düşük At Kuyruğu

At kuyruğu denilince akıllara hep yukarıdan toplanan saçlar gelmesin. Tüm gün kolaylıkla yapabileceğiniz bu saç modeli çok şık duracaktır.

4Çevrilmiş Midilli

Tamam, ilk bakışta zor bir model gibi görünüyor, ama hiç de göründüğü gibi öyle zor değil! Sadece yandan toplanan saçın çevrilerek yapılan hali kızlar, gayet basit.

5Kabarcık Midilli

Bir kabarcık midilli daha karşınızda kızlar, burada topladığınız saçınızın tamamını kalın ve gevşek örgü yaparak sabit tutmanız. İşlem tamam!

6Örgülü Midilli

Bu düz kalın örgülü modeli tercih ederek gösterişli ve havalı görünmeye ne dersiniz? Olay gayet basit, toplayın ve yandan örgü yapın.

7Arkadan At Kuyruğu

Biz bu saç modelini klasik aşklara benzettik. Sağdan ve soldan toplanan saçlarla, çapraz bir görünüm elde edilmiş. Çok hoş duruyor.

8Yüksek ve Zarif

Biz Julianne Hough tarafından yapılan bu saçı çok seviyoruz. Uzun ve zarif yüzlere bu model çok yakışacaktır. Sadece sıkı toplanan at kuyruğunu biraz gevşetin, hepsi bu kadar!

9Örgülü Model

Bu örgülü model, cool görünmek için harika bir yoldur! Saçlarınızı bölümlere ayırarak, yukarıdan örgülere başlayın.

10Yüksek Toplama

Saçlarınızı kıvırarak, doğal dalgalar elde edin. Sonrasında toplamanız yeterlidir. Fazlasıyla havalı oldunuz!

11Yarısına Kadar Çekin

Lauren Conrad ile bu sevimli saç modeline bayılacaksınız! Yine burada doğal dalgalara ihtiyacınız olacak. Sonrasında yukarıdan bir tutam saçınızı toplayın, hepsi bu kadar!

12Dağınık Topuz ve Eşarp Ekleme

Saçlarınızın kirli olduğunu düşündüğünüzde ve acil işiniz çıktığında bu model, hayatınızı kurtaracak! Dağınık topuz yapılan saçınızı, üst kısımdan eşarp ile bağlayın.

13Çok Tatlı

Maşa yardımı ile saçları hafif dalgalı yapıyoruz ve ardından gevşek topluyoruz. Bu saç için hacimlendirici ve şekillendirici serum olması şart.

14Hollandalı Örgü At Kuyruğu

Hollandalı örgü modeli, kötü saç gününüzü örtbas etmek için harika bir yoldur.

15Vintage Saç Modeli

Vintage modası saçlara kadar geldi diyebiliriz. Bu saç modeli oldukça kolay ve basit! Bukleler elde ederek saçınızı toplayın, hemen ardından topladığınız saçınızın üst kısmını çekin ve kabartın. Tamamdır!

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK