Erkeklerin Sevdimi Tam Sevdiğini Anlamanın 15 Kanıtı

Erkeklerin Sevdimi Tam Sevdiğini Anlamanın 15 Kanıtı

458
0
PAYLAŞ

Ah, biz kadınlar… Birlikte olduğumuz erkeğin bile sevgisinden tam anlamıyla emin olamayız. Hep bir şüphe ile bakarız. İçimizden çok kere “acaba seviyor mu?” cümlesini geçiririz. Sanırım bu duyguyu ancak başka bir kadın anlayabilir. Peki, erkeklerin gerçekten sevdiğini nasıl anlayabiliriz? Yok mu bunun bir yolu? Elbette var. Aslında çok basit. Aşağıda elimizde erkeklerin gerçekten sevdiğini gösteren 15 kanıt var. Hemen bir göz atın ve rahatlayın!

1Gelecek Hakkında Konuşuyorsa

Birkaç hafta yada birkaç yıl hiç fark etmez. Erkekler sevdikleri ve mutlu oldukları kadınların yanında olmaktan hoşlanırlar. Eğer her fırsatta soluğu sizin yanınızda alıyorsa, her vaktini size ayırıyor ve sürekli gelecek ile planlarından bahsediyorsa, doğru yerdesiniz demektir.

2Kötü Gününüzde Yalnız Bırakmıyorsa

Bazı zamanlar vardır, hüzünlenir kederleniriz. Yada kötü bir hadise yaşanmıştır. Erkek arkadaşınız hemen bunun için fikirler düşünüyor, sizi mutlu edip, biraz neşelendirmek için küçük sürprizler yapıyorsa fazla da düşünmeye gerek yok.

3Hiç Vakti Olmadığında

Erkek arkadaşınız eğer önemli bir iş toplantısına girdi ve ona ulaşamıyorsanız, burada endişelenmekte haklısınız. Gerçekten önemseyen bir erkek kısa mesajla dahi size haber verecektir. Her koşulda size habersiz bırakmıyorsa çok şanslısınız.

4Ani Planlar Yapıyorsa

Şimdi bir düşünün. Çok sıkıldınız ve ne yapacağınızı bilmez haldesiniz. Erkek arkadaşınız aniden arayıp, küçük bir kaçamak ile size planından bahsediyor. Bu harika olmaz mı?

5Gözlerini Senden Alamıyorsa

Eğer gözlerini senden alamaz halde ise, bu sevgisinden emin olmak için, aslında gerçekten iyi bir işarettir.

6Derin Sorular Soruyorsa

Size hayat hakkında veya geçmiş ile ilgili derin sorular soruyorsa, bu sizi gerçekten önemsediği ve ileriyi düşündüğü anlamına gelir. Geçmiş ile ilgili sorular sorulduğunda hemen gerilmeyin. Geçmiş umurunda değil, o sadece sizi daha iyi tanımak istiyor.

7Arkadaşları Sizinle Tanışmak İstiyorsa

Arkadaşları sizinle tanışmak için can atıyorsa, burada kötü ne olabilir ki kızlar. Bu sinyallere çok dikkat edin. Demek ki o kadar çok sizden bahsetmiş ki, onlarda bir an önce sizi tanımak istiyor.

8Birlikte Gülmek, Birlikte Ağlamak

Sizinle gülmeye bayılıyor ve o anı daha da eğlenceli hale getiriyorsa bu size değer verdiği anlamına gelir. Aynı şekilde ağladığınızda sizi sıkıca sarıp, derdinize ortak olması gerçek sevginin göstergesidir.

9Küçük Şeyleri Hatırlıyorsa

Erkekler, sevdiği kadının söylediği hiçbir şeyi unutmaz. Küçük şeyleri bile zihinsel olarak not eder.

10Gün Boyunca Mesaj Geliyorsa

Genellikle rastgele bir şey ya da önemli bir konuda devamlı size mesaj atıyor, konuşmak istiyorsa, buradaki amacı tüm vaktini size harcamak istemesidir.

11Arkadaşlarınıza Karışmıyorsa

Dost ve arkadaşlarınızı kıskanıyor olması gerçekten çile gibi görünebilir. Eğer sizi gerçekten seviyorsa kıskançlık yapmadan arkadaşlarınızla vakit geçirmenize müdahalede bulunmaz.

12Sürekli Sırıtma Halindeyse

http://wallpapersart.net/

Bir nedeni olsun veya olmasın sizin yanınızda iken, sürekli sırıtma gereği duyuyorsa demek ki onun kalbini kazanmayı çoktan başardınız!

13Neyi Sevdiğinizi İyi Biliyorsa

Erkek gerçekten seviyorsa, sevdiği kadının neyi sevip, neyi sevmediğini çok iyi takip eder ve bilir. Bir restoranda gittiğinizde hemen sizin sevdiğiniz yiyecekleri sipariş eder.

14Hayallerini Merak Ediyorsa

Senin işin ve geleceğin hakkında planlarını merak edip soruyorsa, bu gelecekte nerede olduğunu öğrenmeye çalıştığı anlamına gelir.

15Gözlerinin İçine Bakıyorsa

Sen konuşurken, gözlerinin içine bakıp, derinliğini görebiliyorsa ve seni anlıyorsa sen onun sevgisini kazandın demektir.

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK