PAYLAŞ

Günümüzde, özellikle günlük hayatımızda internetin yaygınlığı ile birçok kolaylığı ayağımıza kadar getirebiliyoruz. Bunlardan en yaygın olanı ise, evde para kazanmaktır. Evde iken para kazanmak için bir çok yol vardır. Sadece nereye bakılacağını tam olarak bilmek gerekir. Size kesintisiz ekstra para kazanmak için yeteneği veren, ve gerçek anlamda ciddi paralar kazanabileceğiniz bazı işleri göstereceğiz. Hepsi hem basit işler, hem de ek gelir anlamında sizi bir nebze de olsa feraha kavuşturan işlerdir. Kolay gelsin!

1Yazma

Part-time yazarlar arayan pek çok web sitesi bulunmaktadır. Örneğin, kendi mahallesinde parklar, konserler, dükkanlar, restoranlar için değerlendirme yazmak için pek çok eleman aranıyor. Burada iş ilgi alanınıza kalmış. 

2Test Ürünleri

Eğer yeni ürünler deneyerek para kazanmak isterseniz, ücretsiz malzeme, indirimler ve benzeri ile ödüllendirecek şirketlere girişinizi verin. Test cihazlarını kontrol ederek, para kazanabilirsiniz.

3Sanatsal Satış

Eğer işin sanatsal tarafında iseniz, dünyadaki sanatsal ürünleri sanal pazarda satışa sunabilirsiniz. Ayrıca burada kendi ürünlerinizi de satabilirsiniz. Eğer bir grafik sanatçısı iseniz, bir web sitesi oluşturmak ve böylece muhtemel müşterilerin sizinle irtibata geçmesini sağlayabilirsiniz. Kim bilir, işiniz o büyük sanat galerisinin bir parçası olabilir. Bu konuda kendinize güvenin yeter.

4Çocuk Bakıcılığı

Eğer çocuklar ile ilgilenmeyi, koşup oynamayı seviyorsanız, evde bir günlük bakım merkezi çalıştırmak isteyebilirsiniz. Aklınızda çocukların sağlığını ve güvenliğini korumak zorunda olduğunuzu unutmamak koşulu ile, çünkü yemek hazırlamak, ders öğretmek ve sanatsal şeyler planlamak ciddi bir iştir. Bu iş için yeterli alanınız ve ek personel için imkanınız varsa bir düşünün. Bu işte ciddi paralar var.

5Sağlık Değerlendirmesi

Müşterilerin, kayıt, aile öyküsü sağlığını değerlendirmek tıbbi bir vaka yöneticisi ve benzeri olabilir. Vb koordinasyon ajansları, çevrimdışı çalışan vaka yöneticilerine bakım, sağlık sigorta gibi pek çok hizmeti sunuyor. Genellikle güçlü bir kliniğin arka plan ve kayıtlı hemşireler derecesine sahip olduklarına dair web sitesini kontrol altında tutabilirsiniz.

6Hosting Ürün

Eğer ikna edici ve girişken birisi iseniz, ürün partileri barındırabilir. Doğrudan satış şirketleri satmak için milyonlarca insan vardır. Kendiniz için bir şirket seçebilirsiniz.

7Fotoğraf Satış

 

Eğer fotoğraf çekme keyfini yaşamayı seviyorsanız , şirketler her zaman yeni işleri sever. Bu yüzden elinize bir kamera alın ve fotoğraf siteleri için fotoğraf çekmeye başlayın. Bunlar kendi web siteleri, bloglar, broşür vb günlük görüntülerinden bazıları olabilir.

8Sanal Asistan

Eğer evde çalışma fikrine gerçekten sıcak bakıyorsanız, size önerebileceğimiz müthiş bir iş sizi bekliyor. Evde sanal asistan olmaya ne dersiniz? Bir şirketle anlaşıp, işleri evden organize edebilirsiniz. Bu konuda çoğu işletme sahipleri, bağımsız elemanları seviyor ve bu onlarında tasarruf etmesini sağlıyor. 

9Doktor Yardımcısı

Hastanelerin medial kayıtları, geçmişleri, sevk mektupları ve benzeri şeyler vardır. Sadece, telefondan görüşme sağlayarak, bu konuda insanlara bilgi verebilirsiniz. Ancak, bu iş için ciddi bir dil bilginiz olması gerekiyor. Çevrenizde doktor ofisleri ile temasa geçin ya da bir ajans ile oturum yapın.

10Çağrı Merkezi

Evde para kazanmak için en çok bilinen iş, müşteri temsilcisidir. İhtiyacınız olan tek şey bir telefon ve bir bilgisayar. İşte hepsi bu kadar. Kalabalık çağrı merkezlerinde çalışmak yerine, aynı işi evde yürütmeyi deneyebilirsiniz.

11Rastgele Sorulara Cevap

Eğer doğa tarafından her şeyi merak ediyorsanız, sizden bilgi almak için para ödeyecek birçok site vardır. Bu web sitelerinde sorulan sorulara anında cevap vermeniz için, kelime başına çok ciddi paralar ödeyen firmalar var.

12Evde Muhasebe Keyfi

Eğer maliyesi konusunda iyi iseniz, bir şirketin defterleri korumak ve  tutmak için işe koyulabilirsiniz. Tüm küçük işletmeler için büyük muhasebeci gerekir. Matematik konusunda güçlü bir bilgi sahibi olmanın yanında, bulut tabanlı muhasebe yazılımını nasıl kullanacağınızı bilmeniz gerekir. Serbest ve bağımsız yükleniciler için ücretsiz web sitelerinde hizmetlerinizin tanıtımı yapabilirsiniz.

13Sahte Jüri

Sen şirketler için sahte jüri koltuğuna oturabilirsin. Bu avukatlar ve diğer jüri danışmanları durumda, geri bildirim almak için size izin verecektir.

14Evde Ders Verebilirsiniz

Eğer bir üniversite diplomasına sahip iseniz, öğrencilere bilim, matematik, İngilizce ve daha pek çok ders hakkında bilgi verebilirsiniz. Sadece Skype ve diğer web arayüzü araçları kullanabildiğinizden emin olun.

 

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK