Hapşırırken Objektiflere Yakalanan Ünlülerin Komik Halleri

Hapşırırken Objektiflere Yakalanan Ünlülerin Komik Halleri

295
0
PAYLAŞ

Onlar, güzel, çarpıcı ve ilham verici, çünkü biz onları hep bu halleriyle tanıdık ve sevdik. Bizim favori ünlülerin hayatı hakkında hiç olumsuz bir şey düşünmek aklımıza gelmiyor. Onlar her zaman derin ve anlamlı bakıyor ve bizi mest ediyor. Peki, ünlülerin hiç tuhaf hareketleri olmaz mı? Mesela bu aniden bir hapşırık veya öksürük olabilir… İşte biz o anlardan oluşan komik bir galeri hazırladık. İyi eğlenceler!

1Leonardo DiCaprio

Ben bu Leo’nun hapşırma yüzünü değil, onun Instagram’da yayınlanan seksi bir yüz ifadesinden bahsederken mutluyum. Bu gurur verici bir fotoğraf olmayabilir. Onu bu haliyle hatırlamak hiç hoşumuza gitmez.

2Mario Sharapova

Fransa’da son tenis maçları sırasında hava altında olmasına rağmen, Maria Sharapova aniden bir hapşırma ile karşı karşıya geliyor. Maç boyuncada bu hali devam etti. Güzel tenis ustası meğer hasta olduğu için hapşırma krizine girdi. Keşke evinde yatıp dinlenseydin tatlım!

3Prens Harry

Artık onu süslü elbise ve üniforma kıyafeti ile çok da karizmatik bulmayabilirsiniz. Kraliçe’nin doğum günü kutlamaları sırasında 82 Buckingham Sarayı’nın balkonunda Prens Harry bir hapşırık tuttu ve tüm karizma yerlere indi.

4Lindsey Lohan

Herkes hapşırma esnasında kendini aptal gibi hissedebilir. Hele orada peçete yoksa, vay haline… 

5Matthew Settle

Bizim hapşıran ünlüler giderek işi abartıyor. Bu hareket gerçekten affedilmez. Nedense Matthew Settle burnuyla ilgili büyük bir sorun yaşıyor ve başa çıkmakta zorlanıyor.

6Sharon Osbourne

Bu güzel hanımefendi telefonda konuşurken hapşırmamak için kendini zor tutuyor, ama nafile… Onu kontrol edemiyor ve şekilden şekle giriyor. 

7Katie Holmes

Tatlı Katie Holmes. Tom Cruise ile evliliği tam bir yalan üzerine olduğu sık sık konuşuldu.  Bunun dışında çeşitli dedikodulara maruz kalan Katie, bir arkadaşıyla telefonda konuşurken komik bir duruma düşmekten kurtulamıyor.

8Sandra Bullock

Toronto Film Festivali’nde güzel görünümlü, Sandra Bullock, kırmızı halıdan aşağı yürürken birden burnu gıdıklanıyor ve kendine engel olamadan kameralar karşısında hapşırmaya başlıyor.

9Claire Danes

Romeo ve Juliet’in güzel aktrisi yürüyüşe çıktığı bir anda bu haliyle gazetecilere yakalanıyor.

10David Beckham

Bu seksi adam şüphesiz dünyanın gördüğü en ünlü ve yakışıklı futbolcularından biridir. Eski İngiltere kaptanı rakibinin üzerine ani bir hareket yapmak için bir girişimde bulunuyor. Burnundan çıkan şeylerle futbol sahasını kapsıyor Üstelik o bunu sık sık yapıyor. Onu bu haliyle görmek tüm karizmasını bitiriyor, farkında değil!

11Beyonce

Bu fotoğraf Beyonce’nin dünyanın gördüğü en şık ve güzel pop yıldızı olduğunu kanıtlıyor. Hapşırma anında bile nazik bir tavır sergileyerek, yine herkesi kendine hayran bırakmayı başarıyor.

12Melissa Joan Hart

Melissa’da hapşırma anıyla görüntülenmekten kaçamıyor. Bu fotoğrafını gördüğünde gazetecilere çok kızan Melissa, bir süre gazetecilere konuşmadı.

13Heather Lockear

Ahh, ne kötü bir tesadüf olmuş. Ne güzel yiyecekler ve nefis içecek dolu bir masada bu duruma düşmek çok zor olsa gerek.

 

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK