İç Tasarım Yapmak İçin Harika ve Yaratıcı Fikirler

İç Tasarım Yapmak İçin Harika ve Yaratıcı Fikirler

178
0
PAYLAŞ

Eğer hevesli bir iç tasarımcı konumuna sahip olduğunuzu düşünüyorsanız ve evinizin inanılmaz görünmesi adına parlak fikirleriniz varsa, o zaman size iyi bir haberimiz var. Burada sizin için pek çok kere yaratıcı dekorasyon fikirleri paylaştık. Şimdi burada, hepinize yeni eğilimler ve iç tasarım pazarının yeniliklerini göstereceğiz.  Bu muhteşem fikirler herhangi bir yaşam alanı için evinize yepyeni bir atmosfer getirecek. 18 yaratıcı fikirler için, aşağıda bulunan özel seçimlerimize bir göz atın. Evinize yenilik getirmenin tadını çıkarın!

1Etkileşimli Perde

Bu inanılmaz ve müthiş perde kör odanıza yaratıcı bir dokunuş getirecek. Panjur tasarımı güneş ışığı ile temas ettiğinde aydınlatma size büyük ve kalabalık bir şehir sunacak. Bu perdenin bir diğer özelliği ise, güneş ışığını tamamen içine hapsetmesidir. Bütün gün yatakta kalmak istiyorsanız, geceleri bir şehrin görünümünü izlemek muhteşem olacak!

2Okuma Penceresi

Bu evlere sahip olmak isterdim. İçeride rahat bir yerde iyi bir kitap okumayı kim istemez ki?  Bu güneş ışığı insanların satırlarını rahat bir şekilde okuması için yardımcı olur. Bir diğer detay ise, burayı sıra dışı bir anatomik koltuk ile dekore etmektir.

3Lüminesans Boya

Lüminesans boya ile odanızı boyayabilirsiniz. Bu gerçekten etkileyici görünüyor. Bu boyayı TV odanıza uygulayarak, benzersiz ve hoş bir atmosfer getirmek için harika bir yoldur. Herkesin gıpta ile bakacaktır.

4Korsan Gemi Odası

Çocuklarınızın bu fikri seveceğinden eminiz.. Neden sıradan çocuk odaları yerine, çocuğunuzun odasını korsan gemisi haline dönüştürmüyorsunuz? Bu şekilde, yatmadan önce günün en sevdiği zamanı olacak.

5Kapalı Ağaç Ev

Tavan bu şekilde ise, çocuk odası için bir başka iyi fikir olabilir. Buradaki resimde olduğu gibi sadece mistik bir atmosfer yaratmak için odanın tavanını bu şekilde yapabilirsiniz.  Çocuklar için harika bir oyun odası olacak! Tek yapmanız gereken ağaç figürlü tema satın almanız. Hepsi bu kadar!

6Eski Saat

Kafanızda daha yaratıcı fikirler varsa, bu konuda size yardımcı olalım. Örneğin, işe pencerenizi değiştirerek başlayabilirsiniz. Sadece sizin pencereniz bu şekilde diye ölecek değilsiniz ya. Böyle bir pencere fikrini inanın daha önce kimse düşünmemiştir.

7Yaratıcı Masa

Bu basit ve yaratıcı bir fikir! Masanın ortasından akan bir nehir yapma fikri gerçekten inanılmaz görünüyor. Bu harika fikir ile odanız daha da canlanacak.

8Eşsiz Banyo

Eğer Konvansiyonel banyo ve duş ortamına sahip olmak istiyorsanız, neden yukarıdaki resimdeki gibi bir lüks banyo küvetini denemiyorsunuz? Şık bir renk seçerek, sıradanlıktan tamamen kurtulabilirsiniz.

9Yaratıcı Duvar Dokusu

Bu suda ses dalgalarına benzetilerek tasarlanmış çok farklı bir dokuya sahip duvar kağıdı. Biz daha çok yatıştırıcı ve ofiste uzun bir günün ardından bakmak için, rahatlatıcı bir şey olduğunu düşünüyoruz.

10Çekmeceli Merdiven

Eğer kompakt bir evde yaşıyorsanız, burada çok yararlı bir ipucu bulabilirsiniz. Daha fazla alan ve modern bir tasarım kazanmak için, belki de resimdeki gibi merdivenli çekmeceler yapmak gerekir! 

11Kitaplık Tavan

Tamam, itiraf etmek gerekirse, işte bu yüzden biz kesinlikle yaratıcı fikirlere hayranlık duyuyoruz… Bu odanızda veya ofisiniz için, yaratıcı bir dokunuş getirmek için size garanti edilir yenilikçi ve şaşırtıcı bir projedir. Eğer bir sürü kitaba sahipseniz, neden böyle bir kütüphane kurmak aklınıza gelmedi?

12Banyo Katında Yıldız

Genellikle, banyolar hemen hemen aynı stile eğilimlidir, ama neden bu yıldızlı ışıkları monte etmek daha önce aklımıza gelmedi? Yani, bu görüntülerden sonra aslında tam da yaratıcı bir insan olmadığınızı düşünebilirsiniz.

13Naturel Bir Ortam

Eğer doğanın nimetlerini yeterince alamadığınızı düşünüyorsanız,, o zaman bu eksantrik bir iç tasarım özelliği sizin için idealdir. Evet, o salonun ortasından yer alan gerçek bir ağaç. Bu biraz fazla cesaret gerektiriyor.

14Prizma Masa

İşte oda dışında güneş ışığı ile etkileşim yapmak için iyi bir fikir! Genel olarak odaya böyle bir atmosfer vermek kulağa hoş geliyor

15Evrene Sahip Olmak

Duvara evrenin çarpıcı olması için tüm renkleri, yıldızlar ve gezegenler, getirmeye ne dersiniz? Yapmanız gereken tek şey, bazı evren temalı duvar yapıştırıcıları satın alıp duvara monte etmek. Biz bu görüntüye gerçekten inanamıyoruz!

16Grafiklerden Esinlenmek

En ünlü grafikleri evinize getirmeye ne dersiniz? Bu çok kült ve evinize benzersiz yeni bir görünüm yaratacaktır.

17Yaratıcı Işık

Çağdaş avizelerin, yaratıcı türleri odanıza çok karanlık ve unutulmaz bir atmosfer verebilir, bu nedenle hayal gücünüzü kullanın ve odanıza ‘hoş’ bir tasarım seçin.

18Renklendirme Halılar

Bu modern halı hakkında, oturma odanızda canlı, yoğun ve renkli bir atmosfer yaratmak gerçekten iyi bir seçim. Tasarımın oldukça benzersiz olduğunu ve bunu tamamlayan her türlü aksesuara evet diyoruz.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK