Kendine Güvenen Ünlülerin Makyajsız Halleri

Kendine Güvenen Ünlülerin Makyajsız Halleri

441
0
PAYLAŞ

Ünlüler genellikle göz önünde oldukları için, karşımıza her zaman bakımlı ve kusursuz makyaj ile çıkmak durumunda kalırlar. Onları makyajsız hayal etmek neredeyse imkansızdır. Bebeksi ciltleri, ışıl-ışıl gözleri ile hep güzel olduklarını düşünürüz. Ama, bazı durumlarda istenmeden de olsa kameralara yakalanıp, doğal hali ile karşılaşıyoruz. Bu durum kısa bir şok geçirmemize neden oluyor. Sanırım bu yüzden bazı ünlüler doğal halinin de güzel olduğunu kanıtlamak için, sosyal medya hesaplarından bir takım makyajsız fotoğrafını paylaşıyor. Aşağıda kendine güvenen, makyajsız da güzelim diyen ünlülerden oluşan bir galeri hazırladık. Şimdi ön yargıları yıkma zamanı!

1Taylor Swift

Taylor Swift, kendine gerçekten güveniyor. Öyle ki daha sabah uyanır uyanmaz, kedisiyle selfie çekiyor ve bunu sosyal medya hesabından paylaşıyor. Tebrikler!

2Candace Cameron Bure

Candace hala makyaj olmadan kusursuz görünüyor ve bu da onu daha güzel hale getiriyor.

3LeAnn Rimes

Bu country müzik yıldızı makyajsız da harika görünüyor. O taze bir yüz ile hala güzel olduğunu kanıtlıyor. Bir selfie yayınlayarak gerçek güzellik için iyi bir bilinçlendirme oldu.

4Zooey Deschanel

Biz de Zooey’in eğlenceli ve ilginç kişiliğini seviyoruz. Her zaman dürüstlükten yana olduğunu da söylemeden geçmek olmaz. Biz gerçekten o uyandığı zamanda böyle güzel olduğuna inanıyoruz. Hala güzelsin!

5Rihanna

Rihanna’yı daha önce hiç böyle görmemiştik, şaşırdık doğrusu. O her ne kadar doğal görüntüsüne güvense de biz alışmakta zorluk çekebiliriz.

6Jessica Simpson

Moda tasarımcısı ve eski şarkıcı bile yüzünde herhangi bir makyaj olmadan şiddetli ve güzel görünüyor.

7Lady Gaga

Sizi bilmem ama ben Lady Gaga’nın en ilgi çekici fotoğraflarından biri olduğunu düşünüyorum. Sahnede zaten yeterince bazı çılgın kostüm ve makyaj ile görüyoruz. Onun makyajsız da güzel olduğunu görmek güzel. O aslında gerçekten güzel!

8Hilary Duff

Doğal saçları ve yüzündeki hiçbir makyaj olmadığı için bu yıldıza ekstra puan! Bu özel bir anne ve kendine güvenmekte gerçekten çok haklı!

9Vanessa Hudgens

Başarılı yıldız plaja giderken bile yüzünde hiçbir makyaj olmadan gitmeyi tercih ediyor. O bu haliyle bile parlıyor!

10Cameron Diaz

Bu sarışın makyajsız hali ile güzelliğini kanıtlıyor! Cameron’un mavi gözleri bile hala çarpıcı! Yüzündeki kırışıklıkları ve birkaç akne izlerini göstermek için korkmuyor.

11Kim Kardashian

Kim Kardashian’da yüzünde hiçbir şey olmadan harika görünüyor. Arada sırada makyajsız da çıksa fena olmaz yani…

12Lorde

Biz arabadaki şarkıcı Lorde ile bu temiz yüzlü halini çok sevdik. Gerçekten bebeksi ve taze bir cildi var.

13Megan Fox

Megan hala güzel yüzünü örtbas etmeden, makyaj olmadan da poz verebiliyor ve bu haliyle de muhteşem görünüyor. Belki kaşları biraz daha iyi olabilir.

14Gwyneth Paltrow

Cameron Diaz gibi benzer bir şekilde, bu yıldız da yaşlandıkça yüzünü göstermek için korkmuyor. Hala her zamanki gibi güzel.

15Mariah Carey

Mariah bu taze yüzlü fotoğraf ile hepimizi kendine hayran bıraktı. O kadar genç ve mükemmel görünüyor ki, aslında makyaj yapmasına bile gerek yok.  O her haliyle güzel!

16Drew Barrymore

Drew hep bir afet ve kendi bakımı için hep spor yaptığını ve yürüyüşe çıkmanın önemli olduğunu vurguluyor. Yüzünde herhang bir makyaj olmadan burada muhteşem görünüyor.

17Demi Lovato

Bu şarkıcı ve oyuncu makyaj altına gizlemek için hiçbir nedeni yok. Her zaman mükemmel bir cildinin var olduğunu göstermektedir. Artı onun çilleri çok şirin!

18Ashley Benson

Bu Pretty Little Liars yıldızı denizde bir selfie ile bize ne kadar güzel olduğunu kanıtlıyor! Hoş onun sadece mavi gözleri bile güzelliğini kanıtlamak için yeterli olur.

19Jennifer Lopez

Ahh, işte muhteşem bir kadın! Hepsi bu kadar.

20Beyonce

Ve tabii ki, Kraliçe!Ondan söz etmeden olmazdı. Makyajsız da hala bir afet! Seni seviyoruz!

 

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK