Sonbaharda En Şık 22 Çiçekli Taç Modeli

Sonbaharda En Şık 22 Çiçekli Taç Modeli

2216
0
PAYLAŞ

Yaz mevsiminin bittiği şu günlerde, hepimizin çeşitli endişeleri oluşmaya başladı. Özellikle yaz mevsiminin en belirgin özelliği olan, çiçekler ile tekrar seneye buluşacağız. Kızlar, sizlere iyi bir haberimiz var. Artık çiçekli aksesuarları sonbaharda da kullanabilirsiniz. Mesela, çiçekli taçlara ne dersiniz? Aşağıda elle ve çiçekçi tarafından yapılan birbirinden harika çiçekli taç modelleri var. Hepsi de denemeye değer. Kolay gelsin!

1Düğünde Mükemmel Olun

Düğününüz sonbahara denk geliyor diye sakın üzülmeyin. Her yerde bulabileceğiniz yapay çiçekler ne güne duruyor. Dilediğiniz renkteki çiçekler ile harika bir taç yapabilirsiniz. Bu muhteşem taç ile çarpıcı bir gelin olabilir,düğün fotoğraflarınıza biraz daha renk getirebilirsiniz.

2Renkleri Tamamlayın

Çiçek modellerinde tam olarak istediğiniz görünümü elde etmek için, çiçekleri renk, stil, doku ve daha birçok seçenekler ile belirleyebilirsiniz, çünkü böylece çok eğlenceli ve çok yönlü olacak!

3Kendi Taç Modelinizi Oluşturun

Kızlar şunu unutmayın ki, biz dostuz ve dostlar bu günler için var. Çok paralar vermek yerine çiçekli tacınızı kendiniz yapın. İnanın, çelenk yapmak kadar zor değil.

4Rüya Gibi Masum Olmak

Çok abartılı aksesuarlardan hoşlanmıyorsanız, kabarık bir görünüm seçmek yerine, daha hafif dokulardan oluşan bir taç yapabilirsiniz. Böylece prensesler kadar güzel oalbilirsiniz.

5Daha Fazla Şeyler Ekleyin

Zarif ve klas bir görünüm için, tacı yan tarafınıza takabilirsiniz. bu sizin yaratıcılığınızı temsil eder.

6Cesur Olun

Cesur olmaktan hiç korkmayın. Aksesuarınıza biraz yeşillik katın ve ona büyük kalın çiçekler eklemekten çekinmeyin. Biz mavi çilek ve yeşil üzümü tercih ettik.

7Zarif Olun

Düğünde fazla gösterişe gerek duymayanlardansanız, bu model tam size göre! Düz bir saça takılan çiçek, her zaman göz kamaştırıcıdır.

8Saçları Kıvırcık Yapmayın

Bu model için lavanta, yumuşak sarı ve turuncu çiçekler kullanıldı ve gerçekten mükemmel görünüyor. Bir taç takmak için en dikkat etmeniz gereken husus, saçlarınızın çok kıvırcık veya çok düz olmamasıdır. Gevşek dalgalar ile çok daha hoş görünüyor.

9Dilediğiniz Gibi Uygulayın

Çiçekli taç konusunda karar tamamen size ait, ister büyük, istersenizde küçük yapabilirsiniz, ama nefes kesen bir gelin olmak istiyorsanız, çiçekleri beyaz seçin ve dudağınıza kırmızı ruju tercih edin.

10Farklılık Sevenlere

Farklı Olmayı sevenler için bu model doğru seçim olacak! Fuşya çiçekler ve fuşya bir ruj harika olacaktır.

11Örgülü Model

Bu güzel melek, saçlarını sadece örerek nasılda farklı bir model yaratmış değil mi? Kızlar, bizim neyimiz eksik?

12Lavanta Aşkı

Kızlar baş üstünde bir demet çiçeğe kim hayır diyebilir? Bu mevsimde nasıl bulacağız diye sakın endişelenmeyin. Artık her çiçeğin yapay olanı var.

13Romantik Olmak İsteyenler

Romantik bir hava yaratmak istiyorsanız, tacı bütün olarak kullanmak yerine, saçınızı büklüm büklüm örgünün içine takmanız yeterli.

14Dikkat Çekici

Dikkat çekici olmak için çeşitli takı ve aksesuar takmanıza gerek yok. Parlak ve büyük bir taç, hepsini karşılayabilir.

15Biraz Egzotik Olmak Gerekiyor

Bir ormanlık alanda sevdiğiniz yerden bazı taze otlar veya çiçekler toplayabilirsiniz. Bu model tam bir kır havasını temsil ediyor.

16Bir Diğer Örgülü Model

Gevşek örgüler şeftali, krem, ​​gül ve yeşil renkler ile çarpıcı görünüyor.

17Beyaz ve Yeşil

Çiçekli taçlar aslında aynı zamanda dünyaya nasıl baktığınızı anlatır. Seçtiğiniz renkler sıcak renkler ise, bu dünyayla daha barışık olduğunuz anlamına gelir.

18Kron Havası

Bu kron model sadece büyük kızlar içindir. Küçük olanlar en fazla bir tane takabilir, ona göre baştan söyleyelim.  Bu yumuşak leylak ve mini çiçekli taç çok güzel görünüyor.

19Eşleştirme Makyaj

Biz bu taze taç modellerinde parlak renkleri seviyoruz ve onu aynı renklerdeki ruj ile hepsini bir araya getirdiğinizde adeta bayılıyoruz!

20Yarım Taç

Eğer çiçekleri bütün olarak takmak istemiyorsanız, size bir tarafını kapalı sadece birkaç çiçeklerle bu yumuşak ve sade çiçekli tacı takmanızı önerebiliriz.

21Yapraklar ve Meyveler

Taç yapmak için, illa çiçek kullanmanız gerekmez. Bunun yerine yeşil yapraklar veya sonbaharı yansıtan yapraklar ile de harika bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu tamamen sizin yaratıcılığınıza kalmış.

22Kendiniz Olun

Ne olursa olsun sevdiğiniz çiçekleri kullanın. Zarafet ve şıklık herkese göre değişir. Kendinizde görmek istemediğiniz modelleri tercih etmek yerine, hayalinizdeki modeli kendiniz tasarlayın. Böylece daha mutlu olursunuz.

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK