Tüm Zamanların En İyi Köpek Dostlukları

Tüm Zamanların En İyi Köpek Dostlukları

149
0
PAYLAŞ

Köpekler, bizim en sadık dostumuzdur. Bizi hiç bir zaman bırakmaz, daima yanımızda olurlar. Bize hep komik anlar yaşatır ve iki arkadaş gibi cana yakındırlar. Üstelik köpekler sadece bizlere değil, hemcinslerine de aynı şefkat ve sadakat ile yaklaşıyor. Şimdi sizlere bunu kanıtlamanın zamanı geldi. Aşağıda birbirinden sevimli ve tatlı köpeklerin fotoğraflarını görebilirsiniz. Bu görüntülere bakarken, aklınıza köpeklerin bazen insanlardan daha dost canlısı olduğunu düşünebilirsiniz. Çok haklısınız!

1Güzel Çift

Yazmaya başlamadan önce, “bu ne mükemmel bir kare” demek istiyoruz. Bu çok güzel bir öpücük paylaşımı… Şunu kabul edelim ki, bu köpeğin yüz ifadesinde, her şeyi görmek mümkün! Mutluluk, heyecan, sevgi ve fazlası…

2Büyük Arkadaşlar

Böyle bir resme baktığınızda sevgiyi hissetmemek elde değil. Burada büyük bir köpek ve onun minik arkadaşı, huzurla birlikte uyuyor ve sahne çok güzel.

3En Yakın Arkadaşlar

İşte köpekler arasındaki güzel ve güçlü dostluğu canlandıran bir başka güzel resim daha karşınızda… Ortada ki dostum, hepsinden daha fazla mutlu görünüyor.

4Çok Duygusal

Aşağıda bu güzel ve duygusal resim arkasındaki hikayeyi bilmiyoruz, ama sanırım sarıldığı köpek, veterinere ziyarete gidecek ve arkadaşıda onu teselli ediyor. Her şey düzelecek!

5Komik Arkadaşlar

Köpekler o kadar akıllı canlılar ki, fotoğraf makinesini gördükleri anda, insanlar gibi komik yüz ifadeleri ile poz veriyor. Nasılda eğleniyorlar, ne güzel!

6Sınır Yok!

Bu nasıl güzel ve ilham verici resimdir böyle? İşte gerçek dostluğun hiçbir sınırı yoktur. Bu güçlü köpekler, zor anlarında birbirlerinin yanında oluyorlar ve hayatın tadını çıkarıyorlar, gerçekten inanılmaz!

7Büyük Gülücükler

Bu mükemmel görüntü, bizi fazlasıyla tebessüm ettirdi. Sanırım bir hafta böyle gider. İki sevimli yavruyu kocaman öpüyoruz.

8Duygusal Pitbull

Pitbull ile arkadaşlık etmek zordur. Sanırım kucağındaki onun yavrusu, nasılda cin gibi bakıyor.

9Gülümseme!

Ya ama, bu kadar da tatlı olunmaz ki… Mavi gözleri, şaşkın ve heyecanlı gözleri ile öpücük karşısında nasılda mutlu, ilaç gibi geldi.

10Birlikte Yürüyüş

Bu iki köpek, sadece çimlerde yürüyüş yapmıyor, aynı zamanda kuyrukları ile birbirine dokunarak, kucaklaşıyorlar. Güzel resim!

113 Silahşörler

Bu fotoğrafa baktığınızda, sizce de aksiyon, komedi filmin kapağına benzemiyor mu? Nereye bakıyor bunlar?

12İyi Geceler

Bazı insanlar pitbull köpeklerin gerçekten tehlikeli olduğunu düşünür, peki ya bu ne şimdi?  Ne yazık ki, bu gezegendeki en tehlikeli hayvan insandır.

13Kardeşlik!

Burada iki farklı ırka sahip köpeğin, barışçıl bir şekilde uyuduğunu görüyorsunuz. Onlarda ayrım yoktur.

14Büyük Dostluk

Onlar güzel dostlukların, sonsuza kadar süreceğini belgelemek için poz vermişler. Sarılmak ne güzel şey…

15Sevginin Gücü

Şahane bir sahne! Bu köpekler, aslında insanlığa büyük bir ders veriyor.

16Sıcak Kalpler

Belki de sıcaklık bu resim çekildiği zaman iyi değildi, ama onlardaki bu sevgi, sıcak kalpler, soğukluğu bile aşabilir.

17Hayat Arkadaşım

Bu kadar tatlılık, bünyemize zararlı olacak diye korkmaya başladık. Dostunu nasılda yastık niyetine kullanmış, ikisininde gözlerinde huzuru görmek mümkün!

18Sarıl Bana

Kalpleriniz böyle güzel bir sahne ile karşı karşıya olduğunda “eritmek üzeresiniz” gibi hissedebilirsiniz. Biz şu an o durumdayız. Resmen bayıldık!

 

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK